Rüyada Anneden Dayak Yemek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada annenizden dayak yemeniz devamlı burnunuzun dikine gittiğinizi gösterir. Rüyada anneden dayak yemek rüya sahibinin hatalarından ders çıkarmadığını gösterir. Uyarıları dikkate almıyorsunuz ve insanları kırıyorsunuz. Ailenizi ihmal ettiğiniz gibi kendi zevklerinizin peşindesiniz. Yanlış yoldasınız ve düzeltmeye çalışmalısınız. Yeterince sorumluluk almayı sevmediğinizi gösterir. Evli olanlar ise eşleri ile problem yaşayacaktır.

Rüyada Ölen Anneden Dayak Yemek
Rüya sahibi pişmanlık duyacağı işlee girişmiştir. Rüyada anneden dayak yemek özellikle ölen anneden dayak yemişse annesini, hayattayken üzen birine işarettir. Annesi hayır duası istiyordur. Hayatını düzeltmesi gerekiyor ve haksız olduğu konuları düşünmesi gerekiyordur. Başkalarının fikirlerini uyarıcı mahiyetinde ele almalı.

Rüyada Anneden Dayak Yerken Ağlamak
Rüya sahibi aile büyüklerinin nasihat edici sözlerini dikkate almalı. Dikkate aldığı zaman sıkıntılarından kurtulacak ve iş hayatı da düzene girecek. Aile problerinde, büyüklerinin sözlerini dinlemeli. Maddi sıkıntılarınız varsa aile desteği alacak ve kısa sürede kurtulacaksınız. Rüyada dayak yerken ağlamak çok hayırlıdır.

Rüyada Annenin Çocuğunu Dövmesi
Rüya sahibi ticari girişimlerinde bir süre durgunluk yaşayacak. Maddi sıkıntıları olacak. Bekar ise evleneceği kişi hayırlı olmayacaktır. Evlilerin ise bir dönem sorunlu hayatları geçecektir. Bazı sözlere dikkat etmeli ve uyarıcı cümleleri dikkate almalıdır. Rüya sahibi her konuda kendi başına karar almayı seviyor. Yanlış yaptığı zaman dahi kendi kararlarını savunuyor. İş ve aile hayatını düzene sokmak için kendini toplamasını gösteren uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads