Rüyada Anne ile Kavga Etmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Genel olarak hayra yorulmaz. Rüyada anne ile kavga etmek ileride pişman olabileceği bazı davranışlarda bulunduğunu ya da bulunuyor olduğunu tabir eder. Vurdumduymazlıklar ve değerbilmezlik gibi huylardan ötürü özellikle ebeveynlerini üzen veya üzecek olan rüya sahibinin, anne babasının kendisinden razı gelmesini ve onların hayır duası etmesini istiyorsa biraz daha dikkatli davranmalıdır. Böyle bir rüya gören kimsenin geçmişe dönük, davranışlarını muhakeme etmesi ve hatalarını kabullenmesi gerekir.
Din alimlerinin yorumuna göre rüya sahibinin evlatlık görevlerini yerine getiremediği, hayırsız bir insan olmaya meylettiği, ibadetlerine önem ve ağırlık vermesi gerektiğine delalettir.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek
Rüyasında babası ile kavga ettiğini gören kişinin sevdiği insanları kendinden uzaklaştıracak kadar asi ve kibirli olduğu kendisine rivayet edilmiştir. Rüya sahibi bu hırçınlık ve söz dinlemezlik yüzünden özellikle maddi açıdan oldukça zor durumlara düşecek ve ardından pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Kavga Etmek
Rüyada kavga etmek, birçok şekilde yorumlanabilir. Rüyada döven taraf sizseniz, vurduğunuz kimseyi tanıyorsanız ve kindar bir şekilde vurmuyorsanız karşınızdaki kişiye, ona gerçek hayatta destek olacağınıza yorulur. Tam tersi sizi biri dövüyorsa ve bu tanıdığınız biriyse, sizi hatalarınızdan döndürmeye çalışacağı için size destek olacaktır.

Rüyada Bir Kavgayı Ayırmak
Rüyanızda bir kavgayı ayırdığınızı gördüyseniz, sizin hayırlı bir insan olduğunuz size müjdelenmiştir. Böyle bir rüya, çevrenizdeki insanların siz olmadan anlaşmalarının zor olduğuna, sizin onlar arasında tampon bölge rolü oynadığınıza delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads