Rüyada Anaokulu Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Bilinir ki çocukların olduğu her ortam huzursuzluğun ortadan kalktığı ve temizlik, saflık gibi manevi dünyada eksikliği çokça duyulan değerlerin daha fazla olduğu alanları ifade eder. İşte tam da bu noktada rüyada anaokulu görmek kişinin sıkıntılı günlerden aydınlığa varmasını ya da sıkıntılarının çözüme ulaşacağı yönünde tabir edilir.

Dini açıdan yorumlandığında başkalarını manevi olarak incitmekten ölesiye korkan kişilerin daha da rahatlayacağı ve ilahi olarak kalplerinin temizliğinin onaylandığı anlamına da gelebilir.

Rüyada Küçük Çocuklar Görmek
Bu rüya da tahmin edileceği üzere kişinin çocuk hasreti çekmesinin bir sonucu olarak çocukları görmesi ve bu noktada gelecek günlerde gebe kalınabileceği yönünde yorumlanabilir. Özellikle uzun yıllardır çocuksuz olan ailelerin rüyalarında çocukların görülmesi ağırlık kazanır ve çocuklarının olması hakkında dua eden ya da dilekte bulunan kişilerin çocukları, öğrencileri ya da kreş ortamlarını rüyalarında görmelerinin doğal olarak bu yönde tabir edilmeleri kaçınılmazdır.

Gerek rüyada anaokulu görmek gerekse yeni doğmuş bebeklerin rüyada insanlara gözükmesi her halde iyi şekilde yorumlanır ve yakın gelecekte sıkıntıların sona ereceği, alınan bir haberle rüyayı gören kişinin rahatlayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Anasınıfı Görmek
Çocuk özleminin had safhaya ulaştığı durumlarda doktorlardan müjdeli haberi bekleyen erkek ve kadınların yakın gelecekte çocuk sahibi olacaklarına dair yorumlanan bu tip rüyalar sonrası rüya sahiplerinin sabırlarının sebata erişeceği de doğal olarak kaçınılmaz bir durumu teşkil eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads