Rüyada Altın Para Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada altın para görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılarının yakın zamanda hafifleyeceğine, eline geçecek olan toplu bir paraya, malla ya da mirasa da delalet eder. Rüyada altın para görmek genellikle hayırlı olarak yorumlanıyor fakat bazı âlimlere göre rüyada az miktar da altın para görmek sıkıntı ve kedere delalet eder ve uyarıcı olarak yorumlanıyor. Çok olan altın para ise yakın zamanda yeni bir iş sahibi olmaya, mal ve parasının bereketli olacağına, dertlerinden kurtulacağına, huzurlu ve mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Birisine Altın Para Verdiğini Görmek
Rüyada birisine altın para verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin bazı durum ve olaylar karşısında cahilce hareketler edeceğine ve bildiği ve bu güne kadar öğrendiği şeylerin tam aksi yönünde hareket edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Altın Para Bulduğunu Görmek
Rüyada altın para bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çok fazla miktarda altın para bulması sıkıntı ve keder ile karşılaşacağına ve bu sıkıntıların onu derinden sarsacağına delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada altın bulmak rüya sahibinin evladından hayır göreceğine ve çocuklarının hayırlı evlatlar olacağına delalet eder.

Rüyada Altın Para Dağıtığını Görmek
Rüyada altın para dağıttığını görmek, rüyayı gören kişinin oldukça hayırsever bir kimse olduğuna etrafında bulunan kişilere sürekli olarak yardımda bulunduğuna ve bunun için çaba harcadığına delalet eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads