Rüyada Altın Kolye Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Toplumda yerini edinebilmiş, hayır duaları almakta olan ve başarılı işlere imza atan, kalbi temiz, din ve ahlakta olgun ve güzel bir kişinin varlığı rüyada altın kolye görenler için tabir edilmektedir. Rüyada altın kolye görmek kişinin hatır gönül bilmekte olan, aklı başında bir kimse olduğuna, vefasızlık ve nankörlükten uzak olduğuna yorumlanır. Kendisine bir adım atmak üzere olan kişilere her an koşacak olan yüce gönüllü bir kimse olduğu bu tür rüyaları görenler için rivayet edilmektedir.

Rüyada Altın Kolye Takmak
Rüyasında altın kolye taktığını gören kişiler maneviyatını yükselterek, duygusal dünyasını hareketlendirecek güzel olaylar yaşayabilirler. Rüya sahibinin hayatında uzun bir süre boyunca olumlu ve faydalı gelişmelerin yaşanacağına da rüyada altın kolye takmak alamet edebilmektedir.

Altın kolyenin yalnızca uç kısmını gören kişilerin anlaşmazlık ve fikir çatışmaları yaşayacağı anlamı çıkartılır. Rüyayı gören kişinin kısa bir süre içerisinde aile bireyleri ile arasında ufak tatsızlıklar ve huzursuzluklar yaşayacağına delalet edilmektedir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak
Rüyada altın kolyeyi hediye aldığını gören rüya sahibi kişinin gönül ilişkileri ile ilgili çeşitli gelişmeler yaşayacağı, karşı cinsten bir kişi ile arasında son derece romantik anlar yaşanacağı tabir edilir.

Rüyada altın kolyenin hediye edilmesi ise kişinin kendisini mutlu edecek ve gururlandıracak olayların yaşayacağına delalet eder. Uzun vadede rüyada altın kolye hediye ettiğini gören kişiler çeşitli olumlu gelişmeler yaşayarak kendilerini mutlu edecek gelişmeler ile karşılaşırlar.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads