Rüyada Altın Diş Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada altın diş görmek maddi kazanç sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin ticaret yapma düşüncesi varsa ve bu düşünceyi eyleme dönüştürürse güzel gelir sağlayacağı, kazancının bereketli olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer sıkıntılı bir dönemindeyse bu girişim sonucu borçlarından kurtulacak, kazancı bereketlenecek ve bu sayede borçlarını kapatacaktır. Bazı alimlere göre bu rüya özel ve duygusal ilişkilerin habercisidir. Rüya sahibi bekar ise temiz, ahlaklı ve dürüst bir kişiyle hayatını birleştireceğine, evli ise evliliğinde daha da mutlu ve huzurlu olacağına işarettir. Aynı zamanda uzun süredir beklenen ferahlığa ulaşılacağına, sıkıntıların giderileceğine de işarettir.

Rüyada Altın Diş Yaptırmak
Rüyada altın diş yaptırdığını gören kişi bekarsa güzel bir ilişki yaşayacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüya sahibi kişi evliyse, evliliğinde ters giden durumların geçeceğine, sıkıntılı günlerin geride kalacağına ve sanki bu sıkıntılar hiç yaşanmamış gibi mutluluğa kavuşacağına delalettir.

Rüyada Başkasının Altın Dişini Görmek
Rüya sahibinin gördüğü kişi eğer evliyse Allah’a, ebeveynlerine, vatana ve millete hayırlı bir çocuk sahibi olacaklarına alamettir. Rüya sahibinin gördüğü kişi bekar ise hayırlı bir kısmete kavuşacak, mutlu ve sevinçli olaylar yaşayacaktır.

Bazı alimlere göre altın diş güçlü, kuvvetli ve zengin bir erkeğin hayatınıza gireceğine de işaret eder.

Rüyada Altın Dişinin Düştüğünü Görmek
Rüya sahibinin maddi olarak kayba uğrayacağına, hiç hesapta yokken elindeki parayı kaybedeceğine, iş hayatında yaşayacağı sorunlara işarettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüyayı gören kimse günahlarıyla yüzleşir, tövbe eder ve artık aynı günahları işlememeyi kendine görev edinir. Böylece huzuru ve saadeti bulur şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads