Rüyada Altın Bozdurmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Bolluk ve bereketi tabir eden rüyada altın bozdurmak genel anlamıyla maddi ve mesleki konular üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin kolay bir şekilde ciddi meblağlara sahip olacağına, maddi açıdan refaha kavuşacağına delalettir. Meslek hayatında iyi atılımlar yaparak başarılı noktalara yükselmeyi alamet eden rüya, bazı tabirlere göre meslek yaşamındaki sıkıntıları ve maddi kayıpları işaret eder.

Rüyada Altın Görmek
Çok çeşitli tabirlere sahip bir rüyadır. Genel anlamıyla rüyada altın görmek maddi, manevi dünyevi isteklerin gerçekleşeceğine, rüya sahibi hastaysa şifa bulacağına, talihsizse talihinin açılmasına delalettir. Rüyanızda altın gördüyseniz eğer bu dönem içerisinde emeğinizin kat be kat fazlasını elde edeceğiniz, çalışmalarınızda beklemediğiniz bir performans göstereceğiniz rivayet edilir.

Rüyada Külçe Altın Görmek
Hayırla tabir edilmez. Rüyasında külçe altın gören kimsenin maddi açıdan kayıplar yaşayacağı ve özellikle meslek hayatındaki çalışmalarda sıkıntı çekeceği rivayet edilir.

Rüyada Altın Kaybetmek
Rüyanızda altın kaybettiğinizi gördüyseniz eğer bu dönemde dikkatli olmanız gerekebilir çünkü bu rüya maddi kayıplar yaşanacağını rivayet eder. bu dönemde daha tutumlu olmak, tasarruf yapmak için çaba sarf etmek size fayda sağlayacaktır.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek
Rüya sahibinin kendi mesleğinden yavaş yavaş soğuyacağına işaret eden bir rüyadır. Bahsi geçen isteksizlik rüya sahibinin gelirinin de azalacağını rivayet eder. Böyle bir rüya gören kimsenin bu dönem içerisinde maneviyatını sağlamlaştırması ve maddi açıdan tasarruf yoluna gitmesi güçlü olmasına yardımcı olur.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads