Rüyada Akrepler Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında akrep gören kişi çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Rüyasında akrep gören kişinin rüyası, kişinin çevresinde kendisini doğru yoldan saptıracak kişiler olduğuna işarettir. Rüyada akrepler görmek rüyayı gören kişinin çevresinde iyi niyetini suistimal etmek isteyen kişilerin varlığına işarettir.

Rüyayı gören kişi eğer bu tür kişilere uyarsa, günahkâr olacak ve zarar edecektir.

Rüyada Küçük Akrepler Görmek
Rüyasında küçük akrepler gören kişi hayatında önemsiz ancak içinden çıkması zor işlerle karşılaşacağına, hayatında yer alan yüzsüz ve arsız kişiler yüzünden zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada Yavru Akrepler Görmek
Rüyasında yavru akrepler gören kişinin rüyası, kişinin çevresinde gücü olmayan ancak can sıkan kişilerin varlığına işarettir. Bu kişilerin gücü olmasa da, kem gözlü olmaları, kafa karıştırmaları ve dedikodu yapmaları nedeniyle kişinin huzurunu kaçıracaklardır.

Rüyada Siyah Akrepler Görmek
Rüyada siyah akreplerin görülmesi hayra ve iyiliğe işarettir. Bu rüyayı gören kişi ticarette yükselecek, rakiplerini geçecektir. Maddî olarak üstün olacak ve hayal edemeyeceği kadar güce kavuşacaktır.

Rüyada Akrepleri Öldürmek
Rüyasında akrepleri öldürdüğünü gören kişi, hayatında yer alan ve başarısını engellemeye çalışan kişilerden kısa bir süre sonra kurtulacağına işarettir. Bu sayede kişi başarıyı yakalayacak ve çok para kazanacaktır.

Rüyada Zehirli Akrep Görmek
Rüyasında zehirli akrep gören kişi, başına gelecek bir olaydan dolayı üzülecektir. Bu rüya gören kişi için çok kötü yorumlanır. Kişinin başına gelen olaydan dolayı felâket düzeyinde günler geçireceğine işarettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads