Rüyada Ahireti Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ahireti görmek hayırlara alamettir. Rüya sahibinin çekmekte olduğu sıkıntılardan kurtulacağına, maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine, işlerindeki başarısının artacağına, hayallerinin gerçekleşeceği ve hedeflerine ulaşacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin bundan sonraki hayatında hayırlar işleyeceği, sevap kazandıracak işler yapacağı ve yapacağı işlerin olumlu sonuçlanacağı rivayet edilir.

Rüyada Ahiret Hayatı Görmek
Rüyayı gören kişinin özellikle büyük başarılara imza atacağı ve bu başarılar sayesinde, ailesi, akrabaları, arkadaşları ve kendisini tanıyan tanımayan herkes tarafından imrenilen ve örnek gösterilen, takdir edilen biri haline geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ahiret Alemini Görmek
Daha önceden yaşanılan çeşitli başarısızlıkların, geçmişte karşı karşıya kalınan her türlü sıkıntının sona ereceği, kişi üzerindeki şanssızlığın kırılacağı ve geçmişe sünger çekilerek girişilecek işlerde başarı ve kazanç sağlanacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili sıkıntılarının biteceği, kendisine karşı kötülük düşünen insanların zararlarından uzak olacağı tabir edilir.

Rüyada Ahiret Gününü Görmek
Rüya sahibinin dünya hayatında işlemiş olduğu günahlar, yapmış olduğu hata ve kötülükler varsa bunlardan vazgeçmesi ve bir daha yapmamak üzere tövbe etmesi, bu kötülüklere ve günahlara yönelten sebepleri ortadan kaldırmak için çaba sarfetmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Ahiret Sorgusu
Rüyayı gören kişinin bu alemdeki yaşayışına biraz daha özen göstermesi, çeki düzen vermesi, günahlardan, kötülüklerden uzak durması gerektiğine, aksi takdirde çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabileceğine delalet eder.

Rüyada Ahiretten Haber Almak
Bu rüyayı gören kişinin dinine bağlı, ahlaklı, yardımsever, olgun bir insan olduğunu ve dini hayatına önem verdiğini ancak bunu yaparken dünya hayatındaki sorumluluklarını da unutmadığını gösterir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads