Rüyada Adamlar Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Son zamanlarda rüyanızda bolca insanlar görüyor olabilirsiniz. Rüyada adamlar görmek başı başına bir şey ifade eder ve anlamı da oldukça önemlidir.

Rüyada Adam Görmek
Eğer rüyanızda insanlar gördüyseniz ki bu başlı başına bir kavramdır. Kişi rüyasında kadın figürü görüyorsa zayıflık, erkek figürü görüyorsa rüyada güç anlamına geldiğinden, rüyada adam görmek kişinin zaman içinde itibar kazanacağına, zenginleyeceğine, karşısına güzel bir kısmet çıkacağına, hayra vesile olacağına dalalettir ama rüyada adamlar görülürse o zaman bu hayır ve zenginliğin çok daha fazla olacağı, rüyayı gören kişinin hayal bile edemeyeceği kadar, inanılmaz derecede yükseleceğine dalalettir. Yani bir tür mucizeler hayatında olacaktır denilebilir.

Rüyada Adam Dövmek
Ama kişi eğer rüyasında adam dövüyorsa o zaman rüyayı gören kişinin canını sıkacak bir takım asılsız, uygun olmayan, dedikodu tarzında bir haber duyacağına ve bunun canını çok sıkacağına delalettir. O yüzden bu tür bir rüya görülürse karşısına bir durum gelebileceği düşünülmeli ve kişi böyle bir durumla karşılar ise canını sıkmamaya çalışmalıdır. Sonuçta asılsız ve mesnetsiz olduğunu asla unutmamalıdır.

Rüyada Uzun Adam Görmek
Bunun yanında kişi rüyasında uzun adam görürse yaşadığı bir problem karşısında itibarlı insanlardan yardım göreceğine işarettir ama kişi bekârsa ve bir kadınsa o zaman evleneceği kişinin maddi açıdan zengin bir adam olacağına ve rahat bir hayat süreceğinin belirtisidir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads