Rüyada Adam Dövmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında adam dövdüğünü gören kişinin rüyası, aile ya da iş hayatına ait bilgileri verilmemesi gereken kişilere söyleyeceğine, söylediği kişilerin ise olayı etrafa yayacağına ve istenmeyen olaylara sebebiyet vereceklerine işarettir. Rüyada adam dövmek, kişinin önemli olan sırlarını kimseye anlatmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyasında Adamı Döverek Öldürmek
Rüyasında bir adamı döverek öldürdüğünü gören kişinin rüyası, sırlarını başkalarına anlatacağına ve bu yüzden büyük kayıplara uğrayacağı, bu yüzden daha dikkatli davranması gerektiğine işarettir.

Rüyasında Adam Dövüldüğünün Görülmesi
Rüyasında adamın dövüldüğünü gören kişinin rüyası, kişinin gerçek hayatında çok sevdiği arkadaşına dualar edeceğine, bu kişinin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına işarettir.

Rüyasında Birini Döverken Görmek
Rüyasında birini döverken kendisini gören kişinin rüyası, iyi ve olumlu şeylerle karşılaşacağına, eğer sıkıntı yaşıyorsa bu sıkıntılardan kurtulacağına, kendisine hiç beklemediği yerden yardım eli uzatılacağına işarettir.

Rüyasında İnsan Dövmek
Rüyasında kendisini insan döverken gören kişinin rüyası, uzun zamandan beri beklediği iyi bir haberin kısa bir süre içerisinde kendisine geleceğine ve hayatını tamamen değiştireceğine işarettir.

Rüyasında Adam Öldürmek
Rüyasında kendisini adam öldürürken gören kişinin rüyası, kişinin iş hayatında karşılaşacağı bir sorunu ertelediğini ve bu yüzden büyük zararlara uğrayacağına işarettir. Bu tür rüya gören kişinin işlerini aksatmaması ve iş hayatında bir sorunla karşılaştığında sorunu geçiştirmeden çözmeye çalışması gerekir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads