Rüyada Acı Biber Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Kişinin rüyasında acı biber görmesi, o kişinin canını sıkacak ya da canını yakacak bazı haberler alacağına ya da manevî hayatını alt üst edecek bazı olaylar yaşayacağına işarettir. Rüyada acı biber görmek; üzüntülü, sıkıntılı, ağlama ile geçen günlere işarettir.

Rüyasında Acı Biber Yemek
Acı biber yemek rüyada görüldüğünce iki şekilde yorumlanır. Rüya gören kişi eğer kırmızı ya da pul biber yediğini rüyasında görürse, uğursuzluğa işarettir. Rüyayı gören kişinin musibetler ile karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada yeşil ya da tatlı biber yendiği görülürse, yorum tam tersi şeklinde yapılır. Rüya sahibi kişinin hayatında güzel ve olumlu şeyler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyasında Acı Biber Toplamak
Kendisini rüyada acı biber toplarken görmek, kişinin hayatında yaptığı bazı girişimlerden kendisine bir fayda gelmeyeceğine işaret eder. Biberler taze ve tatlı ise tam tersi şeklinde yorumlanır ve kişinin yapmış olduğu girişimlerin başarılı olacağı ve kendisine fayda sağlayacağı anlaşılır.

Rüyasında Acı Biber Turşusu Görmek
Acı biber turşusu yerken rüyada kendisini gören kişinin rüyası, ağzının tadının kaçacağı ve emeklerinin boşa çıkacağı olarak yorumlanır.

Rüyasında Acı Biber Turşusu Yerken Kendini Görmek
Rüyada acı biber turşusunun yenmesi; ayrılıklara, kavgalara, bazı küskünlüklerin yaşanacağına işarettir. Özellikle aile içinde yaşanan huzursuzlukların yakın olduğu anlamına gelir.

Rüyasında Acı Biber Salçası Görmek
Rüyada acı biber salçası görülmesi, kişinin mutsuz ve sinirli olacağına ve bazı moral bozucu haberler alacağına işarettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads