Rüyada Abur Cubur Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada abur cubur görmek aslında rüyayı gören kişinin biraz hayal âleminde yaşadığına işaret eder. Yani gerçek dünyanın gerçek sıkıntıları ile uğraşmak ve sorumluluk almak yerine sadece hayal kurmak anlamına gelir. Tabi işin daha da tuhaf olanı hayallerine ulaşmak adına hiçbir şey yapmamak demektir. Bu rüyayı gören kişi hem iş hem de özel hayatında asla dikiş tutturamayan bir insandır. Gereğinden fazla rahat tavırlar sergilemesi, sorumluluk almayan halleri ve görevlerini yerine getirmek için herhangi bir çabası olmaması her zaman çevresi tarafından dikkat çeker.

Rüyada Abur Cubur Yemek
Rüya sahibinin tutarsız ve sorumsuz davranışlarından dolayı çevresinde çok fazla insan olmadığı ve olanların da ona güvenmediğini anlamına gelir. Üstelik rüyanızda abur cubur yediğinizi gördüyseniz bu sadece iş değil özel hayatınızda da pek dikiş tutturamayacağınız anlamına gelir. Özellikle de aşk ilişkisinde sorumsuz halleri ile karşısındaki insanı bıktıran ve kendisine güvenmesini zorlaştıran tavırlar sergiler.
Ayrıca rüyasında abur cubur yediğini gören kişi bekâr bir erkek ise, kolay kolay evlenemeyeceğine de işaret eder. Çevresindeki hemen her kadın ile flörtleşmeye çalışsa da kendi yuvasını kurması biraz zaman alacaktır. Karşısındaki insandan gerçek anlamda etkilenmesi de bir o kadar zor olan rüya sahibi yeni insanlar tanıma konusunda da oldukça heveslidir. Konu çocuk sahibi olmak ise, bu sorumluluğun altına girmek rüya sahibini oldukça korkutan ve geri adım atmasına sebep olan önemli bir detaydır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads