Rüyada Abiye Giymek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada abiye giydiğini gören kişi insanın alışkanlığının ve öğretilerinin bilindiği şekilde sürdürülmesini işarettir. Giydiğin abiyenin boyunun uzunluğu ve kısalığı ise kişinin beklediği haberin ne kadar hızlı ya da yavaş olacağına delalettir.

Rüyada Abiye Görmek
Rüyada abiye gören kişinin, uzun süredir beklediği, merak ettiği haberi sonunda alacağına işaret eder. Rüyada abiye görmenin diğer anlamı ise rüya gören kişinin hayatını temizlik ve yemek yaparak kazanacağına yorumlanır. Rüyada abiye gören kişi, eğlenceli ve kalabalık bir ortama katılacağı anlamını taşır. Bu organizasyonda uzun süredir görmediğiniz ve görmek istediğiniz bir kişi ile karışılacaksınız.

Rüyada Abiye Denemek
Rüyada abiye denediğini gören kimse, gerçek hayatta çeşitli konularda vermeyi düşündüğü kararların kötü sonuçlanacağına işaret eder. Rüyasında abiye elbiseyi denediğini gören bekar bir bayan ve evlilik hazırlığında bir bayan ise, evlilik kararının yeniden gözden geçirilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda rüyasında abiye denediğini gören kişi, çevresindeki herhangi kişiden üzücü bir haber alacağına, aldığı bu haber karşısında da üzülüp sağlık sorunu yaşayacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Abiye Giymek
Rüyasında beyaz abiye giydiğini gören bir kadın, bekar ise evlilik hazırlığında olacağına ve hayırlı kısmeti ile karşılaşacağına işaret ederken, siyah abiye giydiğini görmek ise sıkıntılı bir sürece gireceğine işaret eder.

Rüyada Eski Abiye Giymek
Rüyada eski abiye giydiğini gören kişi yaşamı ile ilgili yanlış kararlar almak üzere olduğunu ve almayı düşündüğü bu kararların yanlış olduğuna delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads