Rüyada Aşure Yapmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada aşure yaptığını görmek çok fazla bolluğa ve bereketli işlere işarettir. Rüyasında aşure pişirdiğini gören kişi dünyada hayırlı işlere girişecektir ve ahrette de hayır bulacaktır. Dünya hayatında parlak ve huzurlu bir akıbeti olacak ve geçiminde zorluklarla karşılaşmayacaktır. Pişirilen aşurenin içinde ne kadar çok malzeme varsa, kişinin kazanacağı hayır ve elde edeceği rızık o kadar fazla olacaktır. Rüyasında aşure pişirdiğini gören kişinin bu rüyayı ne zaman gördüğü mühimdir. Eğer bu rüya aşure ayında veya o aya yaklaşırken görülmüş ise nasip bolluğuna delaletken, aşure ayından başka bir zamanda görülmüşse kişinin elinden bir para çıkacağının habercisidir.

Rüyada Aşure Yemek
Rüyada aşure yemek de, aşure yapmak gibi bereketle ve hayırla yorumlanır. Aşure pişirmek nasip, rızık, bereket şeklinde yorumlanırken, aşure yediğini görmek kişinin bu bereketi ve hayrı daha çok iç dünyasında hissedeceğine delalettir.

Rüyada Aşure Dağıtmak
Rüyasında aşure dağıttığını gören kişi ailesi ve çevresi tarafından sevilip sayılan bir kişi olarak yorumlanır. Ayrıca aşure dağıtan kişinin çok yardımsever biri olduğunun, paylaşmayı sevdiğinin, cömert bir kişi olarak bilindiğinin, hayır işleri yapmak konusunda istekli davrandığının işaretidir. Bu kişi çevresinin ve hayır yaptığı kişilerin dualarını almış, saygı duyulan bir zattır. Rüyasında aşure dağıtan kişi çevresine faydası dokunan, onlara menfaat sağlayan ve hayırla anılan biridir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise rüya sahibinin devlet ile olan bir işinin hayırla neticeleneceğidir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads