Rüyada Ağzından Saç Çıkarmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ağzından saç çıkardığını gören, rüya sahibinin hayatında beklediği ve dönüm noktası olarak nitelendirdiği fırsata kavuşacak ve bu fırsatı iyi değerlendirmesi sonucunda da hiçbir şekilde dünya hayatında zorluk çekmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin ağzından saç çıkardığı görmek, rüyayı gören kişinin yaşamı boyunca mutlu ve bereket dolu bir yaşama kavuşağına da işaret eder.

Rüyada Ağzından Saç Tutamı Çıkarılması
Rüya gören kişinin ağzından saç tutuma çıkardığını görmesi kişinin iş ve özel yaşamında önemli hamleler gerçekleştireceğine işaret eder. Ayrıca istemeyerekte olsa girmek zorunda kaldığı işlerde bile başarılı olacaktır.

Rüyada Ağzından Kıl Çıkması
Rüyada ağzından kıl çıktığını gören kişi, duymak ve görmek istemediği kişiden şaşıracak bir konudan haberler alacağına işaret eder. Bu şekilde rüya gören kişinin memnuniyetsiz olacağı da rüya ile ilgili işaretlerdir. Rüyada ağzından kıl çıkmasını psikolojik olarak değerlendirmekte mümkündür. Rüyada ağızdan kıl çıkması kişinin bir süredir yaşadığı ve taşıdığı stresten bir nebze de olsa kurtulacağına delalettir. Rüyada ağızdan kıl çıkması ile ilgili yapılan tabirlerden birisi de rüya gören kişinin çevresindeki kişiler tarafından hatalarının söylenmesi ve bu hatalardan kişinin rahatsız olmasıdır.

Rüyada Yemekte Uzun Saç Teli Görmek
Rüyada yemek yerken yemeğin içerisinde uzun saç teli gören kişi, çevresindeki bazı kişiler tarafından hatalarının yüzüne vurulacağını bu hatalardan ders çıkarılması gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads