Rüyada Ağaca Çıkmak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Özellikle iş hayatını baz alarak yorumlanan rüyada ağaca çıkmak aynı zamanda kariyerde yükselmeyi ve çevresindeki insanları özendirecek bir yaşama sahip olmayı da müjdeler. Rüya sahibinin talihin açılacağına delalettir.

Rüyada Ağaca Tırmanmak
Eğer uzmanlık alanını belirleyememiş bir öğrenci bu rüyayı görüyorsa küçük yaştaki çocuklara öğretmenlik yapabileceği bir meslek seçeceği kendisine rivayet olmuştur. İleri zamanlarda çalışma ortamını çok seveceği müjdelenir. Rüya sahibinin sağlığı yerinde değilse ya da yaşlı bir kimse ise bu rüya bir süre daha yardıma ihtiyaç duyacağına delalettir. Eğer genç birisi görüyorsa güzel, dinamik, mantıklı olarak verilmiş kararlarından pişman olmayacağını işaret eder. Rüya sahibi genç kişi eğer gerçek hayatında bir işte çalışıyorsa kendisini daha yetenekli hissettiği başka bir iş dalına yönelebileceği rivayet edilir.

Rüyada Ağaçtan Düşmek
Pek hayra yorulamayacak bir rüyadır. Rüya sahibinin içinde olduğu durumun kurmaca olduğu, yalan ve ihanetlerle boğuşacağı işaret edilmiştir. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer, çevrenizdeki insanlara özellikle de yakın çevrenize biraz tedbirli yaklaşarak her söylediklerine inanmamanız faydanıza olabilir. Maneviyatınızı da güçlü tutmanız, bu depresif durumdan kendinizi kurtarmanıza yardım eder.

Rüyada Yüksek Ağaca Çıkmak
Rüyasında yüksek bir ağaca çıktığını gören kimsenin mesleğinde büyük bir kariyer yapacağı, bu başarı ile maddi açıdan yüksek gelirler elde edeceği müjdelenmiştir. Bu rüya aynı zamanda meslek hayatındaki bu yükselişle beraber çevresindeki kişilerin kendisine olan saygısının ve güvenin de artacağına delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads