Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çocukluk arkadaşını gören kişi, iş ve aile hayatında yaşadığı maddi sorunlardan kurtulmak için aldığı borçların ödenmesine çeşitli zamanlarda yardımına koşan kişinin yeniden koşacağına yorumlanır. Kişinin aldığı bu yardım yaşanılan borç probleminin önüne geçilmesini sağlayacağı gibi kişinin özlediği mutluluğa da yeniden kavuşmasını sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Öpmek
Rüyada eski bir arkadaşı öpmek, borç nedeniyle sorunlar yaşayan ve aldığı borçları ödeyemeyen kişinin yaşadığı bu problemin çözümüne yönelik arayış içerisinde olduğunu, bu arayışı da çevresinde bulduğu bir yakının desteği ile gidereceğine işaret edilir. Yardım eden kişi ile rüya sahibi arasında ciddi dostlukların yaşanacağına işaret edilir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşına Sarılmak
Rüyada eski bir arkadaşına sarıldığını gören kişi, yıllardır görmediği bir kişi ile karşılaşacağını, bu kişiyi görmekten büyük mutluluk duyacağına yorumlanır. Aynı zamanda uzun zamandır görmediği bu kişi ile geçmişten bugüne önemli ve samimi bir sohbet gerçekleştireceklerine iletişim adreslerini alacaklarına yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaşla Konuşmak
Rüyada Eski bir arkadaş ile konuştuğunu gören kişi, çalışma hayatında geride bıraktığı problemlerden kurtularak eline geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine yorumlanır. Büyük başarı ve kazanç sağlayacak bu kişi iş dünyasında ve çevresinde de sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağınada işaret edilir. Her anlamda dört dörtlük olarak ifade edilecek bu kişinin çevresinin en beğenilen isimlerinden olacaktır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads