Rüyada Çocuk Emzirmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında çocuk emzirdiğini gören kişi, iş ve aile hayatında çok iyi yerlere gelecektir. Rüyayı gören kişi hayatının tüm safhasında olgunluğa erecek ve yaptığı tüm işlerde akıllıca hareket edecek ve başarıya ulaşacaktır. Rüyada çocuk emzirmek kişinin, etrafındaki insanlara hoşgörü ile yaklaşacağına ve onlara iyi davranacağına işaret eder.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi
Rüyasında çocuk emzirdikten sonra ya da önce memesinden süt geldiğini gören kişi, iş hayatında büyük yerlere gelecektir ve çok büyük bir güce kavuşacaktır. Rüyayı gören kişi aynı zamanda çok huzurlu ve mutlu günler geçirecek demektir.

Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek
Rüyasında kız çocuğu emzirirken kendisini gören kişi, iş ve aile hayatında bazı sıkıntılar yaşayacak ancak bu sıkıntılar kısa bir süre sonra sona erecektir. Sonrasında ise çok para kazanacağı işlere başlayacaktır.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek
Rüyasında erkek bebek emziren kişi, iş hayatında ya da eğitim hayatında büyük başarılara imza atacaktır. Bu çalışmalarından ve başarılarından dolayı, birçok kişi tarafından takdir edilecektir. Rüyayı gören kişinin makamı ve mevkisi artacak ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Süt Emzirmek
Rüyasında süt emziren kişi, erkek ya da kız çocuğu sahibi ise çocuğu çok başarılı olacak demektir.

Rüyada Bebek Görmek
Rüyasında bebek gören kişi, kısa bir süre sonra çok hayırlı işlere imza atacak demektir. Bu işlerden dolayı kişi çok para kazanacak ve iyi insanlarla tanışıp, kazancını sabitleyecektir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads