Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında çocuğu olduğunu gören kişinin iyi haberler alacağı söylenir. Ayrıca rüya sahibi kişinin maddi ve manevi açıdan büyük bir yükseliş yaşayacağı da söylenmektedir. Rüyada çocuğu olduğunu görmek uzun süredir hayal edilen bir evliliğin yapılacağına yorulur. Rüyasında yeni doğan bir bebeğin sahibi olduğunu gören kişilerin büyük zorlukları aşacağına ve sonrasında mutlu günlere kavuşacağına inanılır. Eğer sahip olunan çocuk kız çocuğu ise üzüntülü haberlere, erkek çocuk ise tam tersi haberlere yorulur.

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kadının Çocuğu Olduğunu Görmek
Çocuksuz bir kadının kendi çocuğu olduğunu görmesi bereketli ve huzur dolu bir yaşama kavuşulacağına işaret eder. Huzurlu bir yaşam ve maddi açıdan bir yükselişi işaret eden bu rüya, yakın çevre ve akrabalar ile büyük bir dayanışma içerisinde olunacağına da işaret eder.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek
Çocuk sahibi olunmadığı halde erkek bir çocuk sahibi olduğunu gören kişilerin kazançlarında gözle görülür bir artış yaşanacak demektir. Huzur dolu bir hayatı simgeleyen bu rüya aynı zamanda yakınlarınızdaki bir kişiden büyük bir destek alacağınızı da işaret eder.

Rüyada Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak
Bekar olunduğu halde çocuk sahibi olduğunuzu görüyorsanız özel hayatınızda vicdanlı ve vefalı çocuklara sahip olacaksınız demektir. Aile ilişkilerinin yolunda gittiğini işaret eden bu rüya yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağını ve evliliği de işaret eder.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads