Rüyada Çikolata Almak

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çikolata almak gören kişinin tez zamanda erkek ise bir kadına, kadın ise bir erkeğe aşık olacağını yorumlanır. Büyük kutlamaların da habercisidir. Rüyanızda çok fazla çikolata gördüyseniz gerçek hayattaki beklentilerinizin gerçeklikten uzak olduğu ve beklentilerinizi bir nebze olsun düşürmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Çikolata Almak
Rüyasında çikolata aldığını gören bireyin sosyal hayatında yeni ahbaplıklar kuracağına, yeni insanlarla tanışıp yeni aşklara yelken açacağına yorumlanabilmektedir.

Rüyada Çikolata Vermek
Rüyasında bir kişiye çikolata verdiğini gören rüya sahibinin realitede dengelendiğini yani duygusallığını olabildiğince realiteye döktüğünü ve denge seviyesine geldiğine yorumlanmaktadır. Ayrıca bir başka yoruma göre de çikolata vermek hakka, adil davranışa riayet etmeye delalet etmektedir.

Rüyada Çikolata Çalmak
Rüyasından bakkaldan, marketten veya başka bir yerden çikolata çalan kişinin toplumsal müeyyideye maruz kalacağına işarettir. Sosyal ödevlere riayet etmeme sebebiyle kişinin toplumsal baskıyla yüz yüze kalacağı, yoğun bir görünüm bozukluğu yaşayacağı ve itibarının sarsılacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Çikolata Görmenin Psikolojik Yorumu
Çikolata, varlığı ile kişiyi mutlu eden, onu huzura kavuşturan ama yokluğunda da acı ve eleme sürüklemeyen daha çok zevki bir şeydir. Yani kişi için bir zorundalık değil daha keyifli işler ve yapmaya işarettir. Rüyasında çikolata gören kişinin psikolojik açıdan rahatlayacağı ve hayatını daha huzurlu yaşayacağına dair pek çok farklı yorum da bulunmaktadır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads