Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çiğ tavuk görmek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, elindeki az miktar parayı çoğaltmak için hak olmayan yollar deneyeceğine, karanlık işlere bulaşıp tekin olmayan insanlarla iş birliği yapacağına ve günahkar olmaya delalettir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek
Rüyada çiğ tavuk eti görmek, rüya sahibinin hak etmediği bir kazanç elde edeceğine, haram işlerle uğraşacağına, alın teri dökmeden, çaba harcamadan kazandığı paraya ve mallara alamet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek
Rüyada çiğ tavuk yemek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, oturaklı ve edepli tavırlarından vazgeçip ahlaki bozukluklar yaşayacağına, maneviyatına zarar verecek kişilerle ahbaplık edeceğine, bereketsiz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Çiğ Tavuk Almak
Rüyada çiğ tavuk almak, rüya sahibinin daha önceden karşı çıktığı fakat daha sonrasında maddi kazanç sağlamak için bazı işlere girişeceğine fakat bu işten istediği kazancı elde edemeyeceğine ve sadece kendi doğrularından vazgeçmesiyle kalacağına delalet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek
Rüyada çiğ tavuk temizlemek, rüyayı gören kişi adına pek hayır ile yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin dinden çıkmaya gidecek bir takım işler yapacağına delalet olan bu rüya aynı zamanda kazanç sağlamak için helal olmayan bir takım hareketlerde bulunacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek
Rüyada çiğ tavuk pişirmek, rüyayı gören kişinin kolay yoldan büyük miktarlarda para kazanmak için bir miktar haram işe bulaşacağına, gelen bu paranın kendisine hayır getirmeyeceğine delalettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads