Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çiğ kıyma görmek, bazı âlimlere göre şer bazı âlimlere göre ise hayır olarak tabir edilir. Alınacak olan sıkıntılı ve üzücü haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun süre üstünden atamayacağı üzücü ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, hastalık ya da her hangi bir kazaya delalet eder. Rüya sahibi evli ise evliliğinin dağılacağına bekâr ise sevgilisi ile sorunlar yaşayıp ayrılamaya ve bu sebepten dolayı sıkıtı yaşamaya delalet eder. Bazı âlimlere göre ise taze ve güzel olan çiğ kıyma kazancın artmasına delalet edip, bol kazançlı ve bereketli işlere adım atılacağına işarettir.

Rüyada Kıyma Yediğini Görmek
Rüyada kıyma yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışmadan ve yorulmadan elde edeceği gelir olarak delalet eder. Bazı âlimlere göre bu haram olan kazançtır. Rüya sahibinin faiz yemesi gibi İslami açıdan haram olan para ile geçinmesine yorumlanır.

Rüyada Kıyma Görmek
Rüyada kıyma görmek, rüyayı gören kişinin görmüş olduğu kıymaya göre değişiyor. Rüyada görülen kıyma bozuk, kurtlu ya da kötü kokulu ise hastalığa, taze kıyma ise bol kazanç elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin darlık görmeyeceğine parasının daima bereketinin olacağına delalet eder.

Rüyada Kıyma Aldığını Görmek
Rüyada kıyma aldığını görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin gideri ile denk olmadığına, kazancını artırmak için ek işlere ya da işlerinde başka alternatif seçeneklere yöneleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kazanç kapılarını açarak, gelirinin artıracağına, ticaret ile uğraşıyor ise yeni rakipler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads