Rüyada Çiçekler Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çiçekler görmek; rüya zatının müjdeli haberler alacağına, beklenmedik sürpriz aksiyon ve yenilikler ile karşılaşacağına, borçlandırılmaktan, para yetiştirememekten, sağlık sorunlarından, yalnızlıktan kurtulacağına yorulur. Rüyada görülen çiçekler; hayatın güzelliklerini simgeler. Bu rüya sorunlarını halletmeyi bilecek olan zarif fakat güçlü karakterli kişilere işaret eder.
Rüyada çiçekler görmek; zenginliğe, sirkülâsyonu çok olan bir ticari işe, bol ve sürekli paraya, hayır kurumlarına ya da ihtiyaç sahiplerine zekât vermeye, yardımlarda bulunmaya, bekâr kişi için birden fazla kısmete, evli kişiler için çok çocuk sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Rengârenk Çiçekler Görmek
Rüya sahibinin hali vaktinin iyi olacağına, şansa işaret eder. Rengârenk çiçekler bir buket halinde elinize veriliyor olmasına bağlı olarak çok büyük bir mirasa, ya da işle ilgili prim gibi bir mükâfat almaya yorumlanır. Evinizde rengârenk çiçekler görmeniz aile mutluluğu ve sağlığı olarak yorumlanır.

Rüyada Solmuş Çiçekler Görmek
Derin kedere, ölüme, gözyaşı dökmeye ve sıkıntılara delalet eder. Bazı rüya yorumcularının ifadelerine göre rüyada solmuş çok sayıda çiçek görmek; kırana, doğal afetlere, salgın hastalıklara işaret edeceğinden hiç hayırlı değildir.

Rüyada Saksıda Çiçekler Görmek
Kısmetinizin sizi beklediğine işaret eder. Bekârlar için evleneceği kısmete, evliler için de aile yakınlarından birinin evleneceğine yorumlanır. Özellikle saksıdaki çiçekler yeşil, canlı renkli ise kısa sürede güzel haberler alıp sevineceğinize, muradınıza ereceğinize delil sayılır, çiçeklerin kurumuş olduğunun görülmesi hevesten öteye geçmeyecek aşklara tabir edilir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads