Rüyada Çeyrek Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çeyrek görmek, kişinin hayatında oluşacak olumlu değişimlere delalettir. Kişinin sahip olduğu hastalıklarından kurtulacağına, iş hayatında birbiri ardına gelen başarılara ve huzurlu bir hayata delalet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak
Rüyada çeyrek altın bulmak, rüya sahibinin iş hayatında yeni projelerle yatırım yapacağına ancak çevresindeki olumsuz insanlar sebebiyle bu parayı kaybedeceğine ve sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Görmek
Rüyada altın görmek rüya sahibinin iş hayatında bazı problemler yaşayacağına ancak çevresinden ve iş arkadaşlarından aldığı yardımlarla bu sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Altın Para Görmek
Rüyada altın para görmek, pek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin mert, dürüst ve sözünün eri bir insan olmasına rağmen çevresindeki insanların dedikodu ve iftiraları sebebiyle sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Birisinden Altın Almak
Rüyada birisinden altın almak, gerçek hayatta kişinin örnek aldığı bilge ve işinin eri kişiyi ifade eder.

Rüyada Birisine Altın Vermek
Rüyada birisine altın vermek, rüya sahibi için maddi açıdan güzel haberlere işaret eder. Kişinin yakın zamanda alacağı paraya, kazanacağı bolluğa ve refaha işaret eder.

Rüyada Çeyrek Altın Taktığını Görmek
Rüyada çeyrek altın taktığını görmek, kişinin yakın olduğu kişilerle iyi ilişkileri olacağına, çevresindeki insanların ona imrenecek bakacağına, kişinin alnının teriyle kazandığı paraya, yakın arkadaşlıklarına, kişiyi rahat ettirecek maddi kazanca ve çekilen üzüntülerden sonra kazanılacak mutluluğa delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin çektiği yalnızlığın son bulacağı anlamına da gelir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads