Rüyada Çay Fincanı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Genel anlamda hayırlı rüyalardan kabul edilir. Rüyada çay fincanı görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlarla daha iyi anlaşacağı ve sorunların tatlı dille çözülebileceği bir dönemde olduğunu rivayet eder.

Rüyada Çay Fincanı Kırmak
Rüyada çay fincanı kırmak, rüya sahibinin insanların arkasından iftiralar atarak konuşan kimseleri hayatından çıkartacağı tabir edilir. Aynı zamanda etrafındaki kimselerin kendi sırlarını deşifre edebileceği işaret edildiğinden, rüya sahibinin önemli saydığı bazı durumları kimseye anlatmaması daha temkinli olmasını sağlayacaktır.

Rüyada Çay Bardağı Görmek
Rüyanızda çay bardağı görmeniz özellikle hanenizin çevresindeki ya da aile eşrafından kimseler tarafından gelecek olan nazara delalettir. Böyle bir rüya gördüyseniz, hayatınızdaki güzellikleri biraz daha içinizde yaşamanız daha hayırlı olabilir.

Rüyada Çay İçmek
Hastalıklara şifayı müjdeleyen bir rüyadır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin güzel ahlaklı kimseler ile bir araya geleceği tabir edilir. Rüyanın görülmesinin hayırlı bir dönemi işaret eder. Bekar kimseler içinse güzel bir izdivaca delalettir.

Rüyada Çay Kaşığı Görmek
Rüyada çay kaşığı gören kimsenin maddi açıdan eksiklerinin tamamlanacağına ve rahata erileceğine işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında da kayda değer bir noktaya geleceği rivayet edilir.

Rüyada Çay Bahçesi Görmek
Güzel rüyalardan kabul edilir. Rüyada çay bahçesi gören kişinin girdiği güzel bir ortam sayesinde üzerindeki gerginliklerin yavaş yavaş silineceği rivayet edilir. Aynı zamanda aile fertlerinden biri ile yolculuğa delalet olan bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki bir kimseye yardım edeceğine de işarettir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads