Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyasında çarşaflı kadın gören kişi, yaşadığı olaylarda karamsar olduğuna ve olunacağına yorumlanır. Rüya sahibi yaşadığı karamsarlıktan dolayı insanlara karşı olan güveni ve sevgisi yok olmuştur. Kişi yaşamında ne kadar iyi insanlarla karşılaşmak istese de iki yüzlü insanlarla karşılaşacaktır.

Rüyada Çarşaf Görmek
Rüyada çarşaf görmek, kişinin iffetli yani namuslu olduğuna işaret edilir. Rüyayı gören yapı olarak geleneklerine bağlı olduğu gibi günah işlemekten de hem korkan hem de çekinen bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kara Çarşaflı Kadınlar Görmek
Rüyasında kara çarşaflı kadınlar görmek, anlam olarak çevredeki düşmanların olacağına yorumlanır. Rüya sahibi, çevresinde kendine kötülük yapmak için kümelenen kişilere karşı gereğini yaparak, etkisizleştirecektir.

Rüyada Nevresim Görmek
Rüyada nevresim görmek, ise kişinin yaşadığı bunalımdan kurtulmaya işaret edilir. Rüya gören kişinin sağlık sorunu varsa bu sorundan kısa sürede kurtulacaktır. Aynı zamanda yaşadığı sorunların üstesinden gelerek ferahlayacaktır. Kişi evlilik hazırlığında ise sorunlu bir evlilik yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Çarşaf Giymek
Rüyada çarşaf giydiği görmek kişinim farklı konularda duygu karmaşası içerisinde gireceğine, budan kurtulmak için de mücadele yapacağına delalettir. Kişi karşılaştığı durumlar karşısında ne ile karşılaşacağının farkından olamayacak, çünkü ilk kez böyle bir olayla karşılaşmış olacaktır. Rüyanın olumlu ya da olumsuz sonuçlanması ilk etapta önemli değildir. Önemli olan konu hakkında kararın oluşturulması ve buna yaşam felsefesi oluşturulmasıdır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads