Rüyada Çapak Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada göz çapağı gören kişinin şanlı bir rüya gördüğüne yorumlanır. Şöyle ki rüya sahibi kişi, zahmet verdiği bir uğraştan ya da oynadığı şans oyunlarından para geleceğine delalettir. Rüyanın bir diğer anlamı ise kişi girişimciliğini yaptığı bir iş’te yavaş yavaşa para kazanacak olarak ifade edilir.

Rüyada Gözbebeği Görmek
Rüyada gözbebeği görmek, ise kişinin arkasından bir kişinin iş yaptığına ya da yapacağı işaret edilir. Bu kişi öyle ki her zaman kardeş veya yakın gördüğü kişi hakkında çeşitli yorumlar yapar.

Rüyada Lens Görmek
Rüyada lens görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı her şeyde dengeli olması durumunda başarılı işler yapacağına yorumlanır. Bu kişi yaptığı işe kendisini vermesi durumundan güzel şeyler kazanacağına delalettir.

Rüyada Lens Takmak
Rüyada lens takmak, anlam olarak, kişinin yapılan işlerde ve çalışmalarda alınan bir borcun yaşanan çeşitli sıkıntılardan dolayı borcun ödemesinin gecikmesine yorumlanır.

Rüyada Lens Satın Almak
Rüyada lens satın almak, rüya sahibi olan kişinin günlük çalışma ve ev hayatında işlerini kolaylaştırmak için çeşitli araç gereçler alacağına yorumlanır.

Rüyada Göze Lens Takmak
Rüyada göze lens takmak, ise rüya sahibi kişinin sosyal yaşamında insanlar tarafından fark edilmek için çalışma ve çaba içerisinde göstermeye delalet eder.

Rüyada Lens Taktığını Görmek
Rüyada lens taktığını gören kişi ise kendisinin yardım sever olmak isteyen ve bu uğurda mücadeleci bir kişi olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads