Rüyada Çanta Kaybetmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada çanta kaybetmek, rüya sahibinin savurganlığına işaret eder. Rüya sahibi elinde avucunda ne varsa savurmaya başladığının, yerli yersiz harcamalar yaparak kendi eliyle sıkıntılı bir sürece gireceğinin işaretidir. Rüya sahibini bu savurganlıklarının neticesinde darlığa itecek ve hayatının düzenini bozulmasına neden olacak süreci kazancının azalması takip edecektir. Rüya sahibinin bu süreci aşmak için sevdiklerine karşı borçlanması ise hayatını büsbütün daha zor bir sürece iteceğine delalettir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek
Rüyada cüzdanını kaybettiğini gören kişi için rüyası aile yaşamında huzursuz günlerin işareti niteliğindedir. Bekar ise gönül işlerinde yaşadığı iyi günlerin peşinden gelecek sıkıntılı ve çalkantılı günlerin habercisidir. Maddi sıkıntılar çekeceğinin, onu maddi sıkıntılara itecek olan davranışların ona hem maddi hem de manevi olarak olumsuz geri döneceğinin nişanesidir. Rüya sahibini keyifsiz günler beklemektedir, bunu yine ancak kendisini kontrol etmesi ile aşabilecektir.

Rüyada Kol Çantası Kaybetmek
Rüya sahibinin hesapsız harcamalar içinde olduğunun bu durumun sadece kendisini değil yakınlarını da zor durumda bırakacağının, bu maddi zorlukların ise aşılması son derece güç olacağının işaretidir.

Rüyada Çanta Unutmak
Rüya sahibi için hayra alamettir. Rüya sahibinin refahına, mülküne yeni mülkler eklemesine işarettir. Ayrıca rüyasını çantasını unutan kişinin hayatındaki yeniliklere de delalettir.

Rüyada Çanta Çalınması
Rüyasında çantasının çalındığını gören kişini maddi anlamda üst üste gelecek şansızlıklarına engel olamayacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin bu şansızlıklar yüzünden mutsuz olacağı işaret edilmektedir.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads