Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

0x3a

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Çamurlu ayakkabı görmek hayırsız yolculuk yapacağınızı gösterir. Yolculuk planınızın bazı olumsuz sonuçlar ile karşılaşacağını gösterir. Rüyada çamurlu ayakkabı görmek seyahatlerinizin sekteye vuracağını ve istediğiniz sonucu alamayacağınızı işaret eder. İş hayatında bazı sorunlarla karşılacak ve eşinizle de problemler yalayacaksınız.

Rüyada Çamurlu Ayakkabıları Ayağınızdan Çıkarmak
Rüya sahibi çamurlu ayakkabıları ayağından çıkarırsa sıkıntılı dönemi sona erecektir. Rüyada çamurlu ayakkabı görmek sıkıntıdır. Çıkarmak ise zorluk ve sıkıntıları yeneceğinizi gösterir. Çevrenizde size zarar veren kişiler vardır ve bu kişilerden yakında kurtulacaksınız. Evliliğiniz kötü gidiyorsa tekrar barışma dönemine gireceksiniz. Dost görünümlü düşmanlardan ise uzaklaşacaksınız.

Rüyada Çamurlu Ayakkabıları Temizlemek
Sıkıntılarınızın sona ereceğini gösterir. Çevrenizde kötü bir kişi vardır ve bu kişi sizi terk edecek. Eşiniz ile problem yaşıyor ve birileri sizin aranızı açmaya çalışıyorsa bu kişi hayatınızdan uzaklaşacak.size zarar veren her kimse ondan kısa süre içinde uzaklaşacaksınız.

Rüyada Çamur İçine Düşmek
Sıkıntı ve üzüntüdür. Çamurun rengi ne kadar koyu ise dertleriniz o kadar artar. Yaşamında kendisini büyük zorluklar bekler. Belaya düşebilir ya da kötü musibetlere uğrayabilirsiniz. Hastalanma, sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Kötü bir insan çevrenizdedir ve o kişi size zarar veriyordur. Çamurun içinden çıkar ve kendinizi temizlerseniz sıkıntılarınızdan da kısa sürede sıyrılırsınız. Çamur rüyaları her zaman büyük sıkıntı ve hastalıklara yorumlanır. Kişinin çevresini iyi tanıması gerekiyor.

Rüyanızı Paylaşın!
 

Similar threads