Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Kedinin Fare Yemesini Görmek

Konu, 'K Harfi Rüya Tabirleri' kısmında Orion tarafından paylaşıldı.

 1. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  1.039
  Beğenilen Mesajlar:
  132
  Rüyada Kedinin Fare Yemesi

  Rüyada kedinin fare yemesi, kendisine her açıdan zarar veren kişilerin farkına varmak ve rüya sahibine tuzak kurma hazırlığında olanların kendi tuzaklarına düşmesi için harekete geçmek ve muvaffak olmak anlamına gelir. Kedinin fare yediğini gören kişilerin düşmanları bozguna uğrar ve kişiye kötülük yapamazlar. Bu rüya aynı zamanda kişiyle dalga geçen ya da onu parmağında oynatan yakın bir tanıdığın da farkına varılması neticesinde kişinin hayatından çıkarılacağına da alamet eder. İş alanında ticaret yapan kişilerin büyük firmalar tarafından yok edilmek istendiğine ancak başarıya ulaşamayacaklarına, kişinin günden güne işlerini büyüterek daha da varlıklı biri haline geleceğine ve iş dünyasında hükmü geçen bir iş adamı olacağına tabir edilir.

  Rüyada Kedinin Fareyle Oynaması
  Kişinin kalbini yaralayan birinden zamanı geldiğinde intikam almak için hazırlıklar yaptığına ve bu hazırlıkları da o kişiye hissettirmeden yapacağına alamettir. Rüya sahibiyle dalga geçen, onun duygularıyla oynayan ve yüzüne ayrı, arkasından ayrı konuşan birinin varlığına işaret eden rüya, kişiyi bu kimse hakkında dikkatli olmaya da çağıran uyarıcı mahiyette bir rüyadır. Öte yandan kişinin bağımsızlığını ilan ederek artık kendisini tutsak gibi hissetmesine de son vereceği anlamına gelir. Şartların değişmesini ve kişinin var olandan çok daha farklı bir hale geleceğini anlatır.

  Rüyada Kedinin Fareyi Kovaladığını Görmek
  Rüya sahibinin hayatını değiştirecek fırsatlar yakalamak istemesini anlatır ve kişinin karşısına çıkacak bazı kötü niyetli kişilerin onu zor duruma düşürmelerinden dolayı yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Yaşamda oluşacak bazı değişikliklerin ve umutsuzca yaşanacak bir aşkın işareti olarak da yorumlanır.
   
 2. Orion

  Orion Site Başkanı
  Yetkili Kişi

  Kayıt:
  26 Mart 2016
  Mesajlar:
  1.039
  Beğenilen Mesajlar:
  132
  Rüyamda 2 adet fare gördüm. Farelerden biri siyah diğeri ise beyazdı. Farelere yukarıdan bir yerden bakıyordum ve üzerlerine taş attım; fakat öldüremedim. O sırada bir kedi geldi ve farelerden siyah olanı (küçük) yakalayıp yedi. Daha sonra yine oradan kaçmamış olan beyaz fare ile biraz oynayıp onuda yakalayıp yedi. İnşallah hayırlıdır.
   
 3. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Sizin durumunuzu biliyorum abi. Bu rüyaya uygun bir yorum özel mesaj olarak atıyorum. İnşallah hayırlısı olur rüyanız.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş