Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düzenlemek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düzenlemek, rüyada düzenlenen eşyayla yorumlanmakla birlikte genelde hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, işlerinde çok sabırlı davrandığı ve belli bir plana uygun olarak hareket ettiği için çok rahat edeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına tabir edilir.

  Rüyada Ev Düzenlemek
  Rüya sahibinin, namuslu, dürüst ve iyi bir insan olup Allah yolundan ayrılmadığı sürece işlerinin çok yolunda gideceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine ve karşısına çıkacak hayırlı kişiler ile yararlı işlere ve çalışmalara gireceğine rivayet eder.

  Rüyada Oda Düzenlemek
  Rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılar ve zorluklar çekmesine rağmen girdiği işte çok büyük başarılar kazanacağına, rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine ve sorunlarının sona ereceğine işaret eder.

  Rüyada Bahçe Düzenlemek
  Rüya sahibinin, çok sıkıntılı ve zor bir dönem geçirmesine rağmen eline geçen fırsatları değerlendirerek ve büyük sabır göstererek kendisini üzen ve kıran şeylerden kurtulacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına alamet eder.

  Rüyada Çekmece Düzenlemek
  Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok küçük bir sıkıntı yaşayacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine ancak yine de kimseye kızıp kimseyi üzmeyeceğine, sıkıntılı durumlar yaşayacağına ve çok yakın bir zaman içinde kendisini insanlardan uzaklaştıracağına yorumlanır.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş