Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düğünden Kız Kaçırmak

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  456
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düğünden kız kaçırmak, kişinin başını belaya sokacağını ve hiç uğruna huzurlu hayatını mahvedeceğini bildirir. Yanlış yolda ilerlemenin, büyüklerin konuşmalarına kulak vermemek yüzünden büyük hatalar yapmanın alameti olan rüya yaşanan kötü olayların ardı arkası kesilmediği için kişinin psikolojik olarak da yıpranacağını tabir eder. Başına istenmeyen badireler gelen rüya sahibinin zorluklarla dolu geçen günlerin ardından oturup düşüneceğini ve aynı hataları tekrarlamamak için aklını başına alacağının ifadesidir. Aşırı hırs yapmanın sonucunda başkalarına haksızlık yapacak olan rüya sahibinin haram mal elde edeceğini de bildiren rüya, günaha olan yatkınlığa da dikkat çeker ve kişinin bir an önce İslami kurallara uygun bir hayat sürdürmesinin doğru olacağını delalet eder.

  Rüyada Başkasının Düğününden Kız Kaçırmak
  Başkasının düğününden kız kaçırmak, bir başkasının hakkına göz koymak, başkasının malını ele geçirmek ve haksızlık yapmak anlamındadır. Yalan dolana başvurarak hileyle başarı elde etmenin kısa süre sonra büyük olumsuzluklara neden olacağını, geçici zaferlerle kısa süre için mutlu olunsa dahi daha sonra derin bir mutsuzluğun ve üzüntünün hakim olacağını bildirir

  Rüyada Düğünden Kız Kaçırmak ve Yakalanmak
  Kendi menfaatlerini gözetmek uğruna sevdiği insanlara yalan söyleyen rüya sahibinin zor duruma düşeceğini, yalanlarının kısa zaman içinde ortaya çıkacağını ve yüz kızartacak suçlar işlemesinden ötürü ailesini de utandıracağını tabir eder. Arkadaş desteğini kaybetmek, aileyi dinlemediği için hata yapmak, sağlık sorunlarıyla uğraşmak nedeniyle bir süreliğine işlere ara vermek anlamına gelir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş