Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Düdük Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada düdük görmek, uğursuzluk, sıkıntı veren gelişmeler ve kişinin gururunu kıracak konuşmalar demektir. Yapılan bir hatanın çok fazla büyüyeceğine, özellikle yakın çevrenin kişinin beklemediği şekilde ters tepkiler vereceğinin, rüya sahibinin kalbini kıracak konuşmalar yapacaklarının ifadesidir. Alınacak bir ikazın da habercisi olan rüya, yakın zamanda işle ilgili bir konuda kişinin uyarı alacağını da bildirir. Yanlış insanlarla iletişim kurmak, ilişkiye girmek veya anlık gaflete düşmek sebebiyle istenmeyen olayların içinde bulunmak demek olduğu gibi, başını derde sokmak, belalı insanlarla uğraşmak zorunda kalmak anlamına da gelir. Yeni tanışılan kimselerin kişi için hayırlı olmayacağına, çıkarları uğruna her şeyi yapacak, kötü niyetli, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına da yorumlanır.

  Rüyada Düdük Çalmak
  Rüya sahibinin yaşamsal kaynaklarının tehlikede olduğuna işarettir ve özellikle mali durumların büyük bir sıkıntıya düşeceğini bildirir. Dolandırılmak ya da hırsızlığa uğramak, yüklü miktarda para veya mal kaybı yaşamak anlamına da gelir. Yakın akrabalarla araya küskünlük girmesinin, sevilen birine kırılmanın da işareti olan rüya, para sıkıntısı çekileceğinin, kişinin elinin daralacağının da tabiridir.

  Rüyada Düdük Satın Almak
  Birine kesin uyarı vermek manasındadır ve yönetici konumunda olan kimseler için çalışanlarla yaşanacak sıkıntılara yorumlanır. Kişinin parasını ve zamanını çalan arkadaşlara, boşa geçirilen vakitlerin maddi açıdan sıkıntıya neden olacağına delalet eder. Ev içinde geçimsizlik yaşayan ve sık sık tartışma yaşayan eşlerin bir müddet ayrı kalacaklarına, evliliklerini sürdürmeleri için araya giren kimseleri de dinlemeyeceklerine tabir edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş