Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dudaktan öpüşmek, şehvetin ve zinanın, bazen de gönül ilişkilerinin bir göstergesidir. Tanımadığı bir kadınla veya adamla dudaktan öpüştüğünü gören kimse, dünya hayatına meyleder ve kendisini ahiretten ve onun gereklerinden tamamen uzaklaştırır. Bu rüya bazen de evlenmeye ve yuva kurmaya işaret eder. Özellikle evlenmek isteyen bir kadın için bu rüyası yakında çok seveceği ve kendisini de çok seven bir adamla karşılaşıp onunla evlenmesine ve birlikte uzun bir hayat geçirmeye yorumlanır. Dudaktan öpüşmek, kişinin nefsi arzularına yenilmesine ve bu nedenle günah içinde bulunmasına dalalet eder. Bu rüya bazı zamanlarda nefsi isteklerinizin ağır bastığının ve bu sebepten günaha kolayca girebildiğinizin bir göstergesidir.

  Rüyada Kocası İle Dudaktan Öpüşmek
  Rüyasında kendi kocası ile dudaktan öpüşen kimsenin evlilik hayatı canlanır ve eşler arasındaki sevgi ve saygı artar. Bu rüya kısa süre içerisinde ailenizi mutlu edecek ve bağlarınızı güçlendirecek bir olayla karşılaşacağınızın ve bu olay sonrasında yaşanılan problemlerin son bulacağının göstergesidir. Rüyada kocası ile öpüşen kadın, evliliğini ayakta tutmak için çok çalışır ve çabalar. Bu rüya aile saadetini sağlamak için, bazen alttan almanız ve eşinize karşı hoşgörülü davranmanız gerektiğine delalet eder.

  Rüyada Birisi İle Dudaktan Öpüşmek
  Bir kimsenin tanımadığı bir adamla veya kadınla dudaktan öpüşmesi, zinaya yaklaşıp günah işleyeceğinin veya nefsinin kölesi olup dünyevi zevklere dalacağının bir göstergesidir. Bu rüya kısa süre içerisinde bir günah işleyeceğinize ve bu günahtan dolayı pişmanlık duymayacağınıza; bazen de size uygun olmayan bir kimse ile gönül ilişkisine girip aşık olacağınıza işaret eder.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş