Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dudaktan Öpmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dudaktan öpmek, öpülen kişi ile sıkı bir bağ kurmaya ve onunla samimiyeti ilerletmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse bu kimse ile yediğinin içtiğinin ayrı gitmeyeceğine ve her şeyi bu kişi ile yapacaklarına alamet eder. Rüya sahibi ile dudaktan öpüldüğü görülen kişinin arasından su sızmayacağına, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına işaret eder.

  Rüyada Kızı Dudağından Öpmek
  Rüyayı gören kişinin iyi anlaşacağı, aynı duyguları hissedeceği ve aynı düşünceleri savunacağı bir kimse ile tanışacağı o insan ile çok iyi dostluk kuracağı anlamına gelir. Deyim yerindeyse can ciğer kuzu sarması olunacak gerçek bir arkadaşa ve ondan gelecek mutluluğa ve hayra rivayet edilir.

  Rüyada Erkeği Dudaktan Öpmek
  Rüyada erkeği dudaktan öpmek de, kızı dudaktan öpmek de aynı şeylerdir ve benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin can yoldaşı olacak, iyi gününde de kötü günün de hep yanında kalacak, yeri geldiğinde annesinden, babasından ve kardeşlerinden yakın olacak bir insanla ahbaplık edeceğine alamet eder.

  Rüyada Sevgiliyi Dudaktan Öpmek
  Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde açıklanır ve rüya sahibinin özel hayatı üzerinden değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin bekâr olması durumunda, sevdiği insana daha yakın olmak için büyük bir adım atacağına, evli olması durumunda da eşi ile gerçek aşkı yakalayarak birlikte mutlu ve mesut yaşayacaklarına rivayet edilir.

  Rüyada Tanımadığı Birini Dudaktan Öpmek
  Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak sürpriz bir gelişmeye ve bunun da tüm hayatını olumlu yönde etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bir daha kendisinden asla vazgeçemeyeceği, onu görmeden mutsuz olacağı, onun varlığında kendini daha güçlü, huzurlu ve mutlu hissedeceği bir kişi ile tanışacak demektir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş