Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Dua Kitabı Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada dua kitabı görmek, kişinin yakın zamanda kendisini sıkan ve üzen şeylerin neler olduğunu öğreneceğini ve hayatında bazı ayrıntıları değiştirerek daha farklı bir yaşama sahip olacağını bildirir. Alınacak iyi ve yararlı kararlar kadar, inancı zayıf kimselerin, kendilerine yol gösteren bir aile büyüğü sayesinde pek çok soruya cevap bulabileceklerini, huzursuzluklarını giderip daha sakin ve mutlu bir kişi olacaklarını da tabir eder. Duaların kabul olacağını müjdeleyen rüya, İslamiyet’e olan ilginin artacağı ve kişinin eksik bilgiler yüzünden bugüne kadar yaptığı hataların farkına varacağını, kendisini güçlendirip, fikirlerini sağlamlaştırarak daha düzgün ve doğru yolda ilerleyen hayata kavuşacağını da işaret eder. Rüya sahibinin ailesinin de İslami konularda bilgi sahibi olduklarını ve kişi de dahil olmak üzere tüm evlatlarını aynı bilinç içinde eğittiklerini, yaşamlarında onların her zaman arkalarında durduklarını ve hataya düşmelerine engel olduklarını da delalet eder.

  Rüyada Dua Kitabı Okumak
  Rüya sahibinin çok uzun zamandır gönlünden geçen bir dileği olduğuna, bu dileğin gerçekleşmesi için adakta bulunduğuna ve bir süre sonra gerçek olan dileği sayesinde adağını da yerine getireceğine alamettir. Dua kitabı okuyan kişi kısırsa bebeği olur, hastaysa tez zamanda şifa bularak rahata erer, borcu olanın eline para geçer ve her türlü sıkıntı bu rüyadan sonra kısa süre içinde son bulur.

  Rüyada Dua Kitabı Satın Almak
  Yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için kişinin kendi içinde bir yolculuğa çıkacağını ve kendisine kılavuz olması için inancını daha da artıracağını, araştırma yaparak, hatalarını düzeltme fırsatı elde edeceğini işaret eder. Dua kitabı almak, sevilen ve hasret çekilen birine kavuşmak demektir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş