Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Doğurduğunu Görmek

Konu, 'D Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 1yusuf tarafından paylaşıldı.

 1. 1yusuf

  1yusuf ★★★
  Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Haziran 2017
  Mesajlar:
  431
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Rüyada doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin tüm günahlarından arınacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına tabir edilir. Rahata ermeye, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşamaya rivayet edilir.

  Rüyada Erkek Doğurduğunu Görmek
  Rüyada erkek çocuk doğurmak pek hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için kısmetin kapanacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine ve rüyayı gören kişinin karşılaşacağı aksilikler nedeni ile başarılarının da azalacağına delalet eder.

  Rüyada İkiz Doğurduğunu Görmek
  Rüyayı gören kişinin çifte mutluluk yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin gerek özel gerekse meslek hayatında yüzünün gülmesine, mutluluğunun ve huzurunun da katlanmasına vesile olacak hayırlı ve uğurlu gelişmelerin meydana geleceğine yorulur.

  Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek
  Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kazancının çoğalacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, sorunlarının son bulacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına alamet eder.

  Rüyada Köpeğin Doğurduğunu Görmek
  Rüyayı gören kişinin çevresindeki sadık, korumacı, anaç ya da babacan kimselerin çoğalacağına bu durumun da kendisini son derece memnun edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin etrafında kendisine hayır getirecek insanların sayıca artacağı anlamına gelir.

  Rüyada Koyunun Doğurduğunu Görmek
  Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin açılmasına, önüne büyük fırsatlar çıkmasına ve hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında hedeflediği noktaya gelmeyi başaracağına rivayet edilir.
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş