Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çöp Toplamak

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüya tabircilerine göre rüyada çöp toplamak rüyayı gören kişinin yakın zamanda mal ve mülk sahibi olacağına işarettir. Bu kişi özellikle iş hayatında son derece kazançlı günler yaşayacak şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda mevcut birikimini mülke çevireceği ya da miras olarak kendisine bir mal ya da mülk kalabileceği şeklinde rüya tabirleri de bulunuyor. Bir anlamda rüyada çöp topladığını gören kişi kazançlı günlerin işaretini de almış şeklinde rivayet ediliyor.

  Rüyada Çöp Biriktirdiğini Görmek
  Rüyasında çöpleri biriktirdiğini gören kişi yine çöp toplamak gibi mal ve mülk sahibi olacak demektir. Rüyada başkasının çöplerini toplamak ve biriktirmek de rüya tabircilerine göre benzer anlamlar ifade ediyor. Çöpleri biriktirmek, gerçek yaşamda birikim yapmak olarak da yorumlanabiliyor. Kişi kazancının bir bölümünü biriktirmeye başlayacak ya da birikimlerini mala, mülke çevirecek şeklinde tabir eden ünlü rüya tabircileri de bulunuyor.

  Rüyasında Çöp Toplayan Kişi Görmek
  Rüyasında çöp toplayan birini ya da birilerini gören kişi, çok kudretli ve ekonomik anlamda a güçlü olan birinin himayesine girecek demektir. Bu himaye o kişinin kendinize iş vereceği ya da manevi anlamda koruma altına alacağı şeklinde düşünülebilir. Çöpleri toplayan kişi ile konuşmak ise kısa süre sonra kendisine yardımda bulunabilecek güçlü bir kişiyle bir görüşme yapılacağı şeklinde yorumlanabilir.

  Rüyada Çöp Yığını Görmek
  Eğer kişi rüyasında bir çöp dağı ya da çöp yığını görürse, çok zengin olacak demektir. Çöp yığını ne kadar büyükse, rüyayı gören kişi için de o kadar büyük bir mal, mülk ya da para elde edecek şeklinde yorumlanır.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş