Duyuruyu Kapat
Hoş geldiniz Umarız hoş vakit geçirirsiniz. İyi Forumlar...

Rüyada Çatal Kaşık Görmek

Konu, 'Ç Harfi Rüya Tabirleri' kısmında 0x3a tarafından paylaşıldı.

 1. 0x3a

  0x3a ★★★★
  Altın Üye Gümüş Üye Bronz Üye Üye Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Haziran 2017
  Mesajlar:
  749
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Rüyada çatal kaşık gören kişinin evine kısa zaman içerisinde misafir geleceği ifade edilir. Bu misafir aile veya iş hayatı için çok önemli bir kişi olacağı gibi, misafirin mutluluğu içinde ev sahibi büyük gayret içerisinde olacaktır. Rüyada çatal bıçak görmenin bir diğer anlamı ise kişinin küskünlüklerine kısa zaman içerisinde son verecek olmasıdır.

  Rüyada Çatal Kaşık Almak
  Rüyasında çatal kaşık aldığını gören kişi hayatından bazı kişilere değerinde fazla önem verdiğini gösterir. Hak etmediği ilgi gösterdiği bu kişi karşısında yaptıklarından dolayı pişman olacağına delalet edilir. Hak etmediği ilgiyi gören kişi dost değil düşmandır.

  Rüyada Çatal Kaşık Yıkamak
  Rüyasında çatal kaşık yıkadığını gören kişi sakin hayatı tercih edecektir. Huzurlu bir hayat tercihinde bulunacak bu kişi yaşanan hiç bir olumsuzluk içerisinde olmayan kendisiyle meşgul bir kişi olacağına işaret edilir.

  Rüyada Çatal Kaşık Takımı Görmek
  Rüyada çatal kaşık takımı görmek rüyayı gören kişinin kalabalık bir topluma gireceğine yorumlanır. Gideceği bu kalabalık son derece gürültülü kalabalıktır. Ayrıca kişinin yaşadığı ülkede ciddi toplum olaylarının yaşanacağına, ülkede karışıklık çıkacağına ve bu karışıklık karşısında bir yer alması gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada Kaşık Görmek
  Rüyada kaşık gören kişi özellikle maddi anlamda bolluk ve bereketle karışılacağına yorumlanır. Ticari çalışmalar içerisine girecek bu kişi iş hayatında da son derece başarılı olacağına işaret edilir.

  Rüyanızı Paylaşın!
   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş