Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, evlilikte aranan saadeti yakalamak ve huzurlu bir hayat sürmek, evladı olanlar için de gönüllerinden geçtiği şekilde çocuklarını büyüteceklerine, onlara hatalarını kolaylaştırmaları için pek çok imkan sağlayacaklarına yorumlanır. Gerçek hayatta da bekar evladı olanların yakın zamanda hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceklerine, kız istemeye veya görücü gelmesine, nişan, söz yapmaya tabir edilir. Her türlü hayırlı habere ve kişiyi mutluluğa boğacak gelişmelere yorulan rüya, olumlu durumlara, iyi komşulara ve yeni dostluklar kurmaya, girilecek her ortamda saygı görüleceğine, kişinin ahlakı ile göz dolduracağı gibi, iyi niyeti ve merhametiyle de gönülleri fethedeceğini işaret eder. Aile yaşantısının düzgün, düzenli ve sakin gideceğini, ömür boyu mutlu olunacak bir eşe sahip olmayı, her işin kolaylıkla hallolacağını delalet eder.

Rüyada Oğlunu Evli Görmek
Gerçekte bekar oğlu olanlar için, evlatlarının aşık olacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine alamettir. Çocuğu olmayan veya bekar biri bu rüyayı görürse erkek çocuğu olur ya da oğlu olan biriyle evlenir. Bol kısmet manasına geldiği gibi, güçlü çocuklar yetiştirmeye, hayata dair her işini kendisi yapan rüya sahibinin kimseye minnet etmeden, gururlu bir hayat süreceğini ifade eder.

Rüyada Evli Oğlunu Boşanmış Görmek
Gerçekte de aile içinde yaşanacak bir sıkıntıya dikkat çeken rüya, çocukları olanların için buluğ çağı problemlerinin gündeme gelebileceğini, evlatların yaptıkları hatalar nedeniyle zor günler geçirmeyi de işaret eder. Sevilen bir insanın özel hayatıyla alakalı bir derdini paylaşması, rüya sahibinden moral almak istemesi demek olduğu gibi, iyi giden ilişkilerde pürüzler çıkacağını da tabir eder.
 

Benzer Konular


Üst