Rüyada İçmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada içmek çok hayırlı ve güzeldir. Dinimizce helal olan şeyleri içmek, mutluluk, sevinç ve hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah’ın sevgili kulları arasında olmak ve onun cennetine girmek için, ibadeti hiç aksatmamasına, zekât ve sadaka vermesine, alnını günde beş vakit secdeye değdirmesine ve günah işlememek adına helal olana yakın haram olana da uzak durmasına alamet eder. Fakat dinde haram kılınmış şeyleri içmek uğursuzluk ve melanet yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Süt İçmek
Rüyada süt içmek, rüyayı gören kişinin, kendi iç güzelliğinin yani kalbinin temiz olması sayesinde çok güzel ve hayırlı şeyler ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Şerbet İçmek
Rüyada şerbet içmek, rüya sahibinin, yüreğinin temiz olması sayesinde her istediği şeye kavuşacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına işaret edilir.

Rüyada Soğuk Meşrubat İçmek
Rüyada soğuk meşrubat içmek, ortaya konan projeler, gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılan iş sayesinde yüksek mevkilere gelip çok büyük paralar kazanılacağına tabir edilir.

Rüyada Kaplıcada Sıcak Su İçmek
Rüyada kaplıcada sıcak su içmek, epey zamandır muzdarip olunan ve her türlü yol denenmesine rağmen bir arpa boyu yol alınamayan bir rahatsızlığın en kısa zaman içerisinde düzeleceğine delalet edilir.

Rüyada Kaplıca Dışında Bir Yerde Sıcak Su İçmek
Rüyada kaplıca dışında sıcak su içmek, aile hayatı ya da sosyal hayat içerisinde yaşanacak ve büyük yıkımlara sebep olacak olan bir soruna ya da bir hastalığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Olana Kadar Alkol İçmek
Rüyada sarhoş olana kadar alkol alan kişinin, bir sorunla karşı karşıya kalarak kaza geçirme durumuna geleceğine işaret edilir.
 

Benzer Konular


Üst