• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Ekmek Hamuru Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ekmek hamuru görmek, kişinin uzun bir ömür geçireceğine yorumlanır. Beyaz ekmek hamuru görmek sağlığa ve berekete, esmer ekmek hamuru görmek ise kazancın yavaş yavaş artacağına müjdedir. Erkekler için büyük bir servete sahip olmalarına, kendi işini kurarak zenginleşeceklerine, eşine ve çocuklarına gelecek konusunda kaygı yaşatmayacaklarına tabir edilir. Kabaran ekmek hamuru her türlü bolluk demektir ve birden fazla çocuk sahibi olmanın habercisidir. Kabarmayan ekmek hamuru ise, yanlış yatırımlar nedeniyle üzüntü duyacak rüya sahibinin, nasibini artırmak için daha çok çalışması gerektiğini bildirir. Yeni mayalanmış ekmek hamuru, var olan işten ziyade ticarete ilgi duymaya ve kendi işinin başına geçerek az da olsa gelir elde etmeye alamet eder.

Rüyada Ekmek Hamuru Mayalamak
Kazancını artırmak, gelirini çoğaltmak için sürekli birikim yapan rüya sahibinin zor günler için kendini garanti altına alacağına ve sağlığına da ihtimam göstereceğine yorumlanır. Hamur mayaladığını gören kimse uzun ve hayırlı bir yolculuğa çıkar. Aynı zamanda kız istemek için başka memlekete gitmeye de yorumlanır. Bekar kimseler için eşlerinin yabancı olmasına veya kendilerinin evlenerek başka bir ülkeye taşınacaklarına da delalet eder. Bu rüya ev içindeki huzurun uzun süreceğine, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına da müjde verir.

Rüyada Çiğ Ekmek Hamuru Görmek
Hamilelik haberi ile sevinmek, ikinci evliliğini gerçekleştirmek, yuva sahibi olmak ve huzuru bulmak anlamındadır. Yeni olgunlaşan işlere ve girişilen hayırlı projelere yorumlanan rüya, ev almak için atılacak adımlara ve az da olsa birikim yapmaya yorumlanır.
 

Benzer Konular


Üst