• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Ekmek Almak

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ekmek almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştirilen projelerini, ortaya konan çalışmaların ve yapılan işlerin çok iyi ve başarılı bulunması ile yöneticiler tarafından terfi ettirileceğine ve bu sayede çok büyük paralar kazanacağına ve hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına alamet edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak
Rüyada ekmek satın almak, iş hayatında yapılan ve herkesi imrendiren işler sayesinde çok güzel ve iyi yerlere gelineceğine ve yüklü miktarda para ve mal kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Fırından Ekmek Almak
Rüyada fırından ekmek almak, rüya sahibinin, kendisinin alamadığı eğitimi çocuklarına aldırdığına ve çocukların da okullarında istenen başarıyı fazlasıyla göstereceklerine işaret edilir.

Rüyada Bakkaldan Ekmek Almak
Rüyada bakkaldan ekmek almak, rüyayı gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır. İş hayatında çok büyük ve başarılı çalışmalara gireceğine, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına ve kısmetinin açık olması sayesinde daha çok kazanıp aynı zamanda yardım için de harcayacağına delalet edilir.

Rüyada Birinden Ekmek Almak
Rüyada birinden ekmek almak, rüya sahibinin, uzun zamandan beri işsiz olması sebebiyle ile iş aradığını ve kendisine göre bir iş bularak başka birisinin ekmeğini yediğine alamet edilir.

Rüyada Ekmek Çalmak
Rüyada ekmek çalmak, rüyayı gören kişi için hayırlı bir rüya değildir. İş hayatında ve aile hayatında çok sorunlu ve sıkıntılı bir döneme girildiğine, sosyal hayatta da bu durumun etkisinin devam edeceğine ve bu yüzden yaşanabilecek kötü ve tartışmalı durumlardan uzak durması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Ekmek Yemek
Rüyada ekmek yemek, iş hayatında çok büyük ve başarılı işler için adım atılacağına ve bu sayede çok büyük paralar kazanıp bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına delalet edilir.
 

Benzer Konular


Üst