• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Ekili Tarla Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ekili tarla görmek, güzel haberlerin, olumlu gelişmelerin ve hayat rutininin uzun süre kötü durumlardan etkilenmeden olduğu şekliyle devam edeceğinin ifadesi olduğu gibi, kişinin sağladığı huzurun, aile birliğinin de bozulmadan süreceğini ifade eder. Ekili tarla yetişkin kişiler için işi bırakmak ya da emekli olmaya yorulur. Maddi sorumluluklarını yerine getirmiş, durumu iyileşmiş biri haline gelip işleri aile üyelerine devredecek olmayı ve dinlenmeyi, kendine zaman ayırmayı tabir eder. Ekili tarla hiç kesilmeyecek bir gelir anlamındadır. Kişinin gayrimenkul gelirlerinin artacağını ya da gayrimenkuller alıp kiraya vereceğini, yaptığı yatırımlardan ömür boyu yetecek kadar para kazanacağını ve hiçbir şey yapmasa bile hayatını idame ettirmekte asla zorlanmayacağını haber verir. Ekili tarlada bol mahsul varsa tüm işlerin sonuçlarının menfi olacağını, mahkemelik olaylardan mutlu haberler geleceğini, verilen emeklerin karşılığının alınacağını müjdeler.

Rüyada Tarla Ekmek
Tek başına tarla eken kişi büyük bir güç elde eder ve kimseye minnet duymadan yaşar. İş yaşamında doğru zamanda doğru yerde olunacağını ve kişinin karşısına altın değerinde bir fırsat çıkacağını, bu şansın değerlendirilmesi halinde yoksulluktan kurtulmayı ve zengin, gösterişli, lüks bir yaşama sahip olunacağını tabir eder. Tarla eken kişinin maneviyatı güçlü, inancı sağlam olur. Hayatını örnek şekilde yaşayan biri haline gelineceğini ifade eder.

Rüyada Tarladan Mahsul Toplamak
Her işin başarıya ulaşacağının müjdesi olan rüya, gençler için sınav sonucunda başarı sağlamak, işe girmek yahut bekledikleri haberlerin menfi yönde gelmesi demektir. Geleceğin istenildiği gibi şekilleneceğini, çalışmaların ve emeklerin neticesini hem maddi, hem de manevi şekilde alacak olmayı da delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst