• Haftalık Video Serisinden Yeni Videomuz Yayımlandı İzlemek İçin Tıklayın Uluburun Batığı

Rüyada Ehliyet Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada ehliyet görmek, iyi günler görmeye, sıkıntılardan, yokluktan ve borçlardan kurtulmaya, hedeflerine emin ve doğru adımlarla ilerlemeye, başarılı olmaya, hayallerine kavuşmaya ve huzurlu yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin çok kısmetli olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ehliyet Almak
Rüyada ehliyet almak, kişinin kurulu bir düzeni olsun diye gösterdiği emeğin ve verdiği mücadelenin boşa gitmeyeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına ve insanlar içinde sözü geçen kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Ehliyet Kaybetmek
Rüyada ehliyet kaybetmek, rüyayı gören kişinin gerçekte ne istediğini bilemez olmuş bir duruma düşeceğine, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına ve mutsuz oldukça da daha çok hata yapacağına delalet eder.

Rüyada Ehliyet Sınavını Kazandığını Görmek
Rüyada ehliyet sınavını kazandığını görmek, rüya sahibinin hayatında gerçekleştirmek istediği her işi başarı ile gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel kısmetler elde edeceği, şansının ve bahtının açık olacağı anlamına gelir. Kişinin hak ettiği güzel yaşama kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada İkametgâh Görmek
Rüyada ikametgâh görmek, rüya sahibinin kendine olan özgüveninin artacağı işler yapacağına böylece sahip olduğu yeteneğin ve zekâsının farkına varıp, bundan sonrası için başarısının daim olacağına işaret eder.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek
Rüyada nüfus cüzdanı görmek, rüyayı göre kişinin çok büyük bir müjde alacağına ve daha önce hiç yaşamadığı kadar güzel ve kutsal duygular hissedeceğine ve sabırsızlıkla bekleyiş içine gireceğine yorulur.

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek
Rüyada evlilik cüzdanı görmek, kişinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına delalet eder.
 

Benzer Konular


Üst