Rüyada Duşakabin Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada duşakabin görmek, rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan kötü bir durumdan yakın bir zaman içinde göstereceği büyük sabır ve gayret sayesinde hiç sorun yaşamadan kurtulacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Banyo Kabini Görmek
Rüya sahibinin, işlerinde yaşanacak bir sorundan ötürü planlarının yarıda kalacağına ve uzun bir süre boyunca devam edecek bir uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada Küvet Görmek
Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki sıkıntılar ve sorunlar yüzünden bir türlü rahat bir şekilde kendisini veremediği konular ile ilgilenmeye başlayacağına, bu sayede çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, bu olaydan sonra kendisine açılan kapıları kullanarak çok büyük çalışmalara imza atacağına ve hayallerini gerçekleştirme imkânı bulacağına rivayet eder.

Rüyada Yıkanmak
Rüyayı gören kişinin, kendisine sorun yaratan olayları ya da durumları hayatından çıkaracağına, bu sayede rahat bir nefes alacağına, kendisine bile zaman ayıramadığı bir dönemi kapatarak çok istediği ve özlediği bir kişi ile vakit geçireceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına ve küs olanların barışacağına işaret eder.

Rüyada Duş Almak
Rüyada duş alınan suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyada görülen su temiz ise rüya sahibinin uzun zamandan beri kafasını kurcalayan problemleri çözüme kavuşturup rahat bir nefes alacağına ve mutlu olacağına alamet eder. Eğer rüyada görülen su pis ise, rüyayı gören kişinin, işlerinin bir anda kesileceğine ve sevdiği şeyleri kısa bir zaman içinde kaybetmeye başlayacağına tabir edilir.
 

Benzer Konular


Reklam

Üst