Rüyada Düğüne Gitmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düğüne gitmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve kişinin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak
Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak, rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği bir hayalini ya da plan ve projesini hayata geçirmek için büyük bir fırsat elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişi, çok istediği bir iş için kendisini umutlandıracak ve cesaretlendirecek bir haber alacak demektir.

Rüyada Sünnet Düğününe Gitmek
Rüyada sünnet düğününe gitmek de düğüne gitmek gibi tabir edilir ve hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin gözyaşının kuruyacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına ve isteklerinin hepsinin zamanı geldikçe gerçek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Düğün Görmek
Rüyada düğün görmek, dileklerin kabul olacağı anlamına gelir. Kişinin hayatını bayrama çevirecek olayların ve gelişmelerin yaşanacağına bu durumun geçici değil ömürlük olacağına ve kişinin şansının da hayatı boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak
Rüyada düğünde oynamak, kısmen de olsa rüyadaki anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir mutluluk nedeni ile sevinçten ve heyecandan zil takıp oynayacağı duruma geleceğine yorulur.

Rüyada Gelin Görmek
Rüyada gelin görmek rüya sahibinin şansı olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin şansının açık olacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine tabir edilir. Hayatın her geçen gün iyiye gideceği şeklinde yorumlanır.
 

Benzer Konular


Reklam

Üst