Rüyada Düğün Salonu Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düğün salonu görmek, çok mutlu edici bir habere ve gelişmeye işaret ederken, bekar kimseler için de muratlarına ereceklerinin müjdesini verir. Özellikle bekar kimseler için şaşalı bir düğün törenine işaret eden rüya aynı zamanda kutlamalara da delalet eder. Düğün salonu gören kişi evli ise ve bekar çocuğu varsa yakın zamanda mürüvvetini görür. Yaşlı kimseler için torun sahibi olacaklarına da yorumlanan rüya aynı zamanda kişilerin iş yerlerinde alacakları terfiye sevinip, kutlama yapacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Düğünde Oynamak Görmek
Çok mutluluk veren bir olaya işaret eden rüya, her türlü kutlamayı da simgeler. Genellikle yeni evlenecek kimselere, çocuk sahibi olmaya, mezuniyete, nişan veya söz gibi durumlara delalet eden rüya, kişinin mutluluktan oynayacağını ve maddi manevi her anlamda feraha kavuşacağını anlatır.

Rüyada Düğüne Gitmek
Tüm sıkıntıların sona ereceğine ve gidilen düğünde yemek yenildiğinin görülmesi de kişinin çok mutlu bir haber alacağına, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Düğüne gitmek aynı zamanda bekar kimseler için yakın gelecekte gerçekleşecek olan nikaha da delalet eder. Kendi düğününe gittiğini gören kimse ise uzaktan gelen bir haberle kederlenir. Bir düğünde gelen misafirleri ağırlayıp, onlara yemek verdiğini gören kişinin ise sorumlulukları artar ve işleri de yoğunlaşır.

Rüyada Düğün Görmek
Hayırlı rüyalar arasındadır ve kişinin çok mutlu olacağına işaret eder. Neşe dolu günlerin yaşanacağına, özel hayatın da istenildiği gibi gideceğine, kişinin ailesi ve sevdikleri tarafından saygı ve sevgi gördüğüne yorumlanır. Düğün görmek aynı zamanda macera dolu eğlenceli günlere de tabir edilir.
 

Benzer Konular


Üst