Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

1yusuf

★★★★
Altın Üye
Gümüş Üye
Bronz Üye
Üye
Yeni Üye
#1
Rüyada düğün konvoyu görmek, herkesi mutlu edecek, aile üyelerini yakınlaştıracak güzel haberler almak manasındadır ve rüya sahibi bekarsa kendi düğününün müjdesini verir. Yakın zamanda gerçekleşecek bir kutlama veya davete katılarak hoş zamanlar geçirmenin, sevilen kişiyle çıkılacak kısa bir tatilin ifadesi olan rüya, kemale ermeye, isteklere kavuşmaya ve gönül bağlılığı olan bir kimseye yorumlanır. Eğlenceli bir düğün konvoyu gören kişiler mutlu haberler alırlar. Düğün konvoyuna katılan kişi terfi alır yahut yaptığı bir işten ötürü güzel sözler duyarak takdir edilir. Olmayacağı düşünülen bir işten gelen iyi haberle günün şenleneceğini, kişinin nafakasında artış olacağını, kısmetli bir hayat süreceğini ifade eder. Aşktan yana yüzü gülecek olan rüya sahibinin bir ömür sevdiği insanla beraber olacağını ve kuracağı yuvada mutluluğu yakalayacağını da delalet eder.

Rüyada Düğün Konvoyuna Katılmak
Yeni bir göreve getirilmek, yönetici konumuna layık görülmek, yapılan işlerde ismini herkese duyurmak ve övgü almak demektir. Rüya sahibinin şahsi becerilerinin kendisine iyi bir gelecek sağlayacağını, azimli şekilde yoluna devam etmesi halinde herhangi bir sorun yaşamadan hayatını kolaylık içinde geçireceğini de tabir eder.

Rüyada Düğün Konvoyuyla Kaza Yapmak
Güzel giden bir işin olmadık sebeplerle bozulacağına, kişinin başına gelecek bir felakete, yakın akrabalardan gelen vefat haberine alamettir. Hayra yorulmayan rüya, beklenmedik kazalara karşı dikkatli olunması gerektiğine, özellikle iş hayatında herkese karşı mesafeli olmanın doğru olacağına dikkat çeker. Ayrılıkların da işareti olan rüya, ilişkilerde çıkan tartışmaların son noktayı koyacağına ve boşanma konularının açılacağına tabir edilir.
 

Benzer Konular


Üst